Uz sākumu » Karjeras testi » Holanda karjeras tests » Uzņēmīgais personības tips

Uzņēmīgais personības tips

Uzņēmīgais tips – tests šos cilvēkus sauc par selektīviem, enerģiskiem, drosmīgiem,  ekstravertiem, dominējošiem un diezgan impulsīviem un godkārīgiem.

Kā uzņēmīga tipa pārstāvis, Tev ir tieksme pēc statusa sabiedrībā. Tev nepatīk roku darbs, taču Tava vide ir piedzīvojumi (dažreiz riskanti), intelektuālie uzdevumi, līdera loma un stratēģisko plānu īstenošana.  Šāda tipa cilvēki ir labi publiski runātāji, līderi, kuriem patīk organizēt, vadīt, kontrolēt, pārliecināt, viņiem piemīt labas komunikācijas prasmes. Tev nepatīk monotons darbs, kur ir nepieciešama ilgstoša koncentrācija, temāta pētīšana, izzināšana. Darbam jābūt iespējai pašapliecināties, gūt finansiālus panākumus, kā arī iespējai strādāt komandā.

Tev atbilstošās profesija: vadītājs, personāla vadītājs, tirdzniecības vadītājs, vēstnieks, jurists, ceļojumu organizators, viesnīcas direktors, producents, biroja administrators, izglītības metodiķis,  rektors, administrators, direktors, uzņēmējs, biznesa analītiķis, reklāmdevējs, mājas pārvaldnieks, lidmašīnas stjuarts, bankas prezidents, kultūras vai sporta darba organizators, ziņu reportieris, detektīvs, iepirkumu aģents, auto dīleris, pavārs.