Uz sākumu » Mūsu speciālisti » Ksenija Margole

Ksenija Margole

Sertificēts ICF koučs, ārste, zinātnisko darbu autore

Beidzot vidusskolu, biju izvēles priekšā – kur studēt tālāk. Es vienmēr zināju, ka vēlos palīdzēt cilvēkiem, vēlos būt noderīga. Profesijas izvēle man bija pašsaprotama – jākļūst par ārstu un jāpalīdz! Tā arī notika, bet nebiju kļuvusi laimīgāka. Un tad es sāku analizēt … Kāpēc? Pēc ilgstošas un dziļas pašanalīzes sapratu, kas mani izvēlēties šo profesiju mudināja vecmāmiņa ārste, vecāku attieksme, ka „ir jāturpina dinastija”, savu patieso talantu un stipro pušu ignorēšana utt.

Vai es nožēloju? Nē! Galu galā tieši šis ceļš mani noveda pie koučinga, pie profesijas, kurā es jūtu savu spēku un padziļinātas zināšanas par cilvēka fizioloģiju tikai palīdz manā darbā. Vissvarīgākais ir tas, ka es saprotu savus klientus, kuri meklē sevi un vēlas saprast, par ko kļūt, kad izaugs.

Darba metodes

Galvenā metode – precīzi uzdotie jautājumi, kas klientam liek rast atbildes. Parasti mēs visi ļoti labi par sevi saprotam, un mums ir nepieciešams viegls impulss pārsteidzošiem atklājumiem.

Sesiju laikā tiek izmantoti dažādi rīki, kas palīdz apzināties dziļu motivāciju, savas stiprās puses un talantus, izvirzīt mērķi un sastādīt ilgtermiņa plānu tā īstenošanai un pats galvenais – harmoniski pāriet no vārdiem uz darbībām!

Izglītība

  • Erickson Coaching Latvia – Coaching māksla un zinātne
  • Rīgas Stradiņa Universitāte – Ārsta grāds
  • Emorija universitāte – biohacking jūsu smadzeņu veselībai